CAFE ZEMİN KAPLAMA

CAFE ZEMİN KAPLAMA (CAFE FLOOR COVERİNG)

Cafe zemin kaplama; Cafe zeminlerinde önemli etken, hem göz alıcı olması hemde dayanıklı olmasıdır. Üzerinde ayakkabı ile dolaşılacağı için hem zemindeki ürünün yıpranmasını geciktirmeli, hemde dışarıdan gelebilecek taş vb şeylere karşı dirençli olmalıdır.

CAFE ZEMİN KAPLAMA ÜRÜNLERİ (CAFE FLOORING PRODUCTS)

Cafe zemin kaplama ürünlerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünün görseline tıklayarak ürünlerin çeşitli modellerini ve uygulanmış fotoğraflarını görmeniz mümkün. En güncel ürünler için üst menüdeki ürünler kısmını inceleyebilirsiniz.

     

Cafe zemin kaplaması aynı zamanda göz alıcı ve ilgi çekici olmalıdır. Yıpranmaya karşı dirençli ve göz alıcılığı kaybetmemelidir. Aynı zamanda öngörülemeyen hasarlar için tamiratı hızlı ve pratik olmalıdır.

Mekanın konseptine göre zeminde kullanılacak üründe değişmektedir.

Cafeler için;

PVC zemin, Laminat parke, Ahşap parke, Seramik, Ahşap kaplama, Karo halı, Yükseltilmiş döşeme, LVT gibi farklı ürünler kullanılabilir. 

Cafelerde zemini kullanıma bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Fakat kullanımın önemli olduğu kadar mekanın duvarlarındaki dekor ürünlerinin konseptide önemlidir. Modern cafelerde artık koyu renkler tercih edilmektedir. Buna da binaen zeminlerde daha estetik ürünler tercih edilmektedir. 

Mekanınızda müşterilerinize yansıtacağınız konsepte göre seçeceğiniz üründe değişmektedir.

Bize ulaşarak mekanınız için en uyumlu zemini belirleyebilir ve fiyat alabilirsiniz.

Cafe dekorasyonu ile ilgili diğer hizmetlerimizi incelemek ister misiniz?

CAFE DEKORASYONU (CAFE DECORATİON)

Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için 0216 487 5462 – 0534 205 7704 numaralarımızdan bize ulaşabilir. info@kircadizayn.com adresine mail atabilirsiniz.

CAFE ZEMİN KAPLAMA RESİMLERİ (CAFE FLOORING PICTURES)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir