SPOR SALONU ZEMİN YAPIMI

SPOR SALONU ZEMİN YAPIMI ( SPORTS HALL MAKING THE FLOOR )

Spor salonu zemin yapımı; spor salonu zemini mekandaki en önemli konudur. Sporcuların kendini rahat hissedebilmeleri ve rahatlıkla spor yapabilmeleri için en doğru zemin uygulaması yapılmalıdır. Üzerinden yapılacak spor faaliyetine göre zemin sert veya yumuşak olarak dizayn edilir. Sert olarak ahşap zemin uygulanabilir. Yumuşak olarak yapılacak spora göre PVC, halı, kauçuk veya tatami yapılabilir. Mekana yapılacak spor türlerine göre değerlendirerek en doğru kararı veriyoruz.

SPOR SALONU ZEMİN YAPIMI ÜRÜNLERİ (SPORTS HALL FLOORING PRODUCTS)

Spor salonu zemin kaplama ürünlerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünün görseline tıklayarak ürünlerin çeşitli modellerini ve uygulanmış fotoğraflarını görmeniz mümkün. En güncel ürünler için üst menüdeki ürünler kısmını inceleyebilirsiniz.

     

Spor salonu zemin yapımı mekanda yapılacak sporlara göre doğru zemin tercih edilmelidir. FİBA, DIN, MFMA, WFS, NWFA onaylı spor salonları yapıyoruz. Basketbol, voleybol, futbol, hentbol gibi spor dallarının yapıldığı spor salonlarını yapmaktayız. Aynı zamanda mevcutta bulunan spor salonu zemininizin yıpranmış olanı teknik şartnamesine uygun şekilde tamirat yapıyoruz.

spor-salonu-zemin-tadilati-21

Spor salonlarında mekanın kalitesini belirleyen etken zemindir. Spor aletleriniz ne kadar yeni olsa da zemini kötü bir mekanda spor yapmak hiç hoş karşılanmayabilir. Kullanım ve mekanın dizaynına göre zemin türü seçilebilir. Tribünü olan büyük salonlarda da izleyicilerin dikkatini çeken yine zemindir.

spor-salonu-zemin-tadilati-26

Bizi arayın, sizin için en doğru zemini belirleyelim.

Spor salonu konularımızla ilgili daha farklı projelerimizi incelemek ister misiniz?

Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için 0216 487 5462 – 0534 205 7704 numaralarımızdan bize ulaşabilir. info@kircadizayn.com adresine mail atabilirsiniz.

SPOR SALONU ZEMİN DEKORASYONU (SPORTS HALL FLOOR DECORATION)

SPOR SALONU ZEMİN YAPIMI RESİMLERİ (SPORTS HALL FLOORING PICTURES)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir