MAĞAZA ZEMİN KAPLAMA

MAĞAZA ZEMİN KAPLAMA ( STORE FLOORİNG )

Mağaza zemin kaplama; mağazalarda kullanış itibari ile en çok deformasyona uğrayan şey zemindir. Zeminin kaliteli olması çok önemlidir. Bu tip hizmet veren mekanlarda işletmenin iyiliği için tadilat olabildiğince az olmalıdır.  

MAĞAZA ZEMİN KAPLAMA ÜRÜNLERİ (STORE FLOORING PRODUCTS)

Mağaza zemin kaplama ürünlerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünün görseline tıklayarak ürünlerin çeşitli modellerini ve uygulanmış fotoğraflarını görmeniz mümkün. En güncel ürünler için üst menüdeki ürünler kısmını inceleyebilirsiniz.

     

Mekanınıza en çok yakışan konseptleri uygun bütçe ile uyguluyoruz. Tadilatlarımızı en kısa sürede teslim ederek işletmelerin zararını önlüyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanarak zamanla oluşabilecek tadilat sorununu en başından çözüyoruz.

Mekanınıza en uygun ve en gösterişli zemin kaplamalarını uyguluyoruz.

Mağaza gibi mekanlarda zemin türlerine bir kaç örnek verecek olursak bunların başında;

PVC zemin kaplama, Yükseltilmiş Döşeme (Özellikle elektronik mağazalarında), Laminat parke, Karo halı zemin kaplama, LVT zemin kaplama, Epoksi zemin kaplama gibi örnekler verebiliriz.

En doğru kararı vermek için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? 

Veya diğer mağaza dizaynı konularımızı incelemek ister misiniz?

MAĞAZA DEKORASYONU (STORE DECORATİON)

Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için 0216 487 5462 – 0534 205 7704 numaralarımızdan bize ulaşabilir. info@kircadizayn.com adresine mail atabilirsiniz.

MAĞAZA ZEMİN KAPLAMA RESİMLERİ (STORE FLOORING PICTURES)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir