SPOR SALONU ZEMİN TADİLATI

SPOR SALONU ZEMİN TADİLATI ( SPORTS HALL FLOOR RENOVATION )

Spor salonu zemin tadilatı; Spor salonlarında zemin kaplaması en dikkat edilmesi gereken konudur. Düştüğünüzde sizi yaralamayacak olması ve kullanım amacına göre zemindeki sert doku/yumuşak doku olmalıdır.

SPOR SALONU ZEMİN TADİLATI ÜRÜNLERİ (SPORTS HALL FLOOR RENOVATION PRODUCTS)

Spor salonu zemin kaplama ürünlerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünün görseline tıklayarak ürünlerin çeşitli modellerini ve uygulanmış fotoğraflarını görmeniz mümkün. En güncel ürünler için üst menüdeki ürünler kısmını inceleyebilirsiniz.

     

Kapalı spor salonunda oynanan basketbol ile voleybol sahasının zemin dokusu farklıdır.Tadilat veya yeniden spor salonu yapımlarında sahanın hangi spor için kullanılacağı önemli bir konudur. Basketbol oynadığınızı varsaydığımızda zeminin topun sekmesi için sert olması gerekmektedir.Voleybol için ise zeminin sporcuların yaralanmaması için daha esnek olması gerekir. Teknik olarak yanlış yapılan tadilat o bölgede kronik bir sorun çıkaracaktır.   

Spor salonu zeminleri düzenli bakıma ihtiyaç duymaktadır. Üzerindeki doku kullanım yoğunluğuna göre yıpranmaktadır. Ve yıprandıkça sporcularımızın yaralanmasına sebep olabilir.

Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol gibi spor dallarının ve Fitness Salonları, Karate Salonları, Boks Salonları gibi her mekanın zeminini kendi teknik detay ve şartnamelerine uyarak tamir ediyoruz.

Kırca Dizayn olarak;

PVC spor zemin,

Ahşap spor zemin,

spor-salonu-zemin-yapimi-2

Kauçuk spor zemin,

spor-salonu-zemin-yapimi-7

Tatami spor zemin,

Çim halı spor zemin,

Halı spor zemin,

spor-salonu-zemin-yapim-13

vb.

Tüm spor zeminlerinde tadilat hizmeti veriyoruz. Yıpranmış ve kullanışsız spor salonlarınızı tamir ederek daha kullanışlı ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

Spor salonu zemin tadilatı konularımızla ilgili daha farklı projelerimizi incelemek ister misiniz?

Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için 0216 487 5462 – 0534 205 7704 numaralarımızdan bize ulaşabilir. info@kircadizayn.com adresine mail atabilirsiniz.

SPOR SALONU ZEMİN DEKORASYONU (SPORTS HALL FLOOR DECORATION)

SPOR SALONU ZEMİN TADİLATI RESİMLERİ (SPORTS HALL FLOOR RENOVATION PICTURES)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir